Atribuită
Cumpărare directă
Marker markere flipchart pentru tabla alba whiteboard Artline EK-517 NUMAR DE REFERINTA: 00021150 PRET DE CATALOG: 3,87 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 39162110-9 Rechizite scolare (Rev.2) DESCRIERE: Marker flipchart / whiteboard Artline EK-517 diverse culori, varf 2.5 mm, corp plastic, ambalare: 1... mai departe 60 NEGRE 50 COLORATE
- Număr anunț
- DA28653911
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425 RON
- Valoare atribuită
- 425 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.