Atribuită Cumpărare directă

Dozator dozatoare dispencer de pentru săpun dezinfectant din inox cu senzor SD100K 880ml NUMAR DE REFERINTA: 00143446 PRET DE CATALOG: 236,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 39831700-3 Distribuitoare automate de sapun (Rev.2) DESCRIERE: Dozator săpun din inox cu senzor SD100K Fabricat din inox satinat antipete, acest dozator săpun ... mai departe

Număr anunț
DA28653490
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat