Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant de pentru mâini tegumente cu 70% alcool Dr. Chemical avizat 5L 5litri biocid virucid NUMAR DE REFERINTA: 00143313 PRET DE CATALOG: 115,32 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: Dezinfectant lichid pentru maini cu 70% alcool 5 litri Dr. Chemical - avizat biocid ... mai departe
- Număr anunț
- DA28653144
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729 RON
- Valoare atribuită
- 1.729 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.