Atribuită Cumpărare directă

Prosop rola hartie pretaiata celuloza 2 straturi -50 role; Servetele pliate 2 straturi celuloza pentru dispencer - 500 seturi

Număr anunț
DA28632373
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat