Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID 500ML ELMIPLANT Gama de sapunuri lichide crema Elmiplant cu 94% ingrediente naturale iti ofera o experienta unica de curatare a mainilor. Imbogatite cu extracte naturale si arome incantatoare, sapunurile Elmiplant iti lasa mainile curate si catifelate ELASTICE BANI, 1000G/PUNGA, 57X1,5MM, DONAU - CULORI ASORTATE Elastice din cauciuc, folosite pentru legarea bancnotelor sau diverselor obiecte. Material durabil, usor de intins, cu continut ridicat de cauciuc (80%). Elasticitate in conditii de laborator: 650-700%. Culori asortate. Dimensiuni: D 57 x 1.5 mm. Ambalare: 1000 gr/punga (aprox. 2900 elastice) Pix cu suport autoadeziv si snur SCHNEIDER Klick-Fix
- Număr anunț
- DA28625005
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.880 RON
- Valoare atribuită
- 1.880 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.