Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT PARCHET ASEVI 950ML Asevi Mobila si Parchet - solutie concentrata care se poate folosi la curatarea urmatoarelor: - pardoseala din lemn - usi si dulapuri - mobila din lemn Lasa in urma sa un strat protector si stralucitor, pentru a diminua efectele dure ale timpului.
- Număr anunț
- DA28565482
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.