Atribuită Cumpărare directă

1. 1bc Tabla verde magnetica cu rama aluminiu pentru scris cu creta 120x300 cm Optima 2. 3bcTabla verde magnetica cu rama aluminiu pentru scris cu creta 120x200 cm Optima

Număr anunț
DA28559892
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598 RON
Valoare atribuită
1.598 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598 RON

din 1.598 RON estimat