Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi compatibili cu analizorul de hematologie Sysmex XN-450 format din: -XN-L Check L1 - Sange de control nivel patologic scazut 3 ml - pret 386.00 lei - 1 flacon -XN-L Check L2 - Sange de control nivel normal 3 ml - pret 386.00 lei - 1 flacon -XN-L Check L3 - Sange de control nivel patologic inalt 3 ml - pret 386.00 lei - 1flacon Valabilitatea fiecărui reactiv: minim 14.09.2021.

Număr anunț
DA28587768
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158 RON
Valoare atribuită
1.158 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158 RON

din 1.158 RON estimat