Atribuită Cumpărare directă

Revizie tehnica Grup Electrogen( VERIFICARE GENERALA, DEMARATOR, ALTERNATOR, INCALZITOR, MODUL DE COMANDA, PREINCALZITOR, BATERIE, etc),

Număr anunț
DA28608781
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
Endress Group Romania S.R.L. (CUI 14762538)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat