Atribuită Cumpărare directă

PACHET – 2 x carcasa insonorizata si panou AAR pentru 2 grupuri electogene ESE 275 DWS Oferta nr.1897_03 / 02.08.2021

Număr anunț
DA28500372
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
Endress Group Romania S.R.L. (CUI 14762538)
Cod CPV
42113120-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.942 RON
Valoare atribuită
50.942 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.942 RON

din 50.942 RON estimat