Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 2 buc Generator de curent ESE 275 DWS ( grup electrogen, putere 275 kva, fara carcasa insonorizata, cu disjunctor de protectie, fara panou de automatizare) conform oferta 1897_02 / 02.08.2021.

Număr anunț
DA28500351
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
Endress Group Romania S.R.L. (CUI 14762538)
Cod CPV
31120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.965 RON
Valoare atribuită
129.965 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.965 RON

din 129.965 RON estimat