Atribuită
Cumpărare directă
Servetele dezinfectante cu Benzethonium Chloride si Isopropanol, pachet cu 45 buc Eficacitatea antimicrobiană - Tuberculocid - Bactericid - Virucid (inclusiv Coronavirus) - Fungicid CaviCide este un dezinfectant convenabil, gata de utilizare, de nivel intermediar pentru suprafețele dispozitivelor medicale. Este eficient împotriva tuberculozei (TBC), virusurilor, bacteriilor și ciupercilor. Produsul poate fi utilizat pentru toate domeniile de practică, inclusiv săli de operație, săli de izolare, zone de îngrijire a pacienților și laboratoare. Atunci când este utilizat conform indicațiilor, este eficient și pentru curățarea echipamentului semi-critic înainte de sterilizare. • Stare complet saturata: o capacitate mai bună de fluid înseamnă că servetelele nu se vor usca. • Durabil: servetele nețesute care nu se acumulează mizeria în timpul utilizării. • Contact de suprafață superior: disponibil în - ambalaj plat (17,5x22,5 cm)
- Număr anunț
- DA28591163
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.