Atribuită
Cumpărare directă
1. Manusi examinare din nitril albastru, nepudrate, pentru uz medical Mănuşile medicale,-conf descrierii , cantitate 2000 buc MARIMEA M, de preferat ambalare 100 buc/cutie; 2. Manusi examinare din nitril albastru, nepudrate, pentru uz medical Mănuşile medicale,-conf descrierii , cantitate 2000 buc MARIMEA L, de preferat ambalare 100 buc/cutie;
- Număr anunț
- DA28511119
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.