Atribuită
Cumpărare directă
Nebulizator sprayer cu motor electric, genereaza picaturi foarte fine si este ideal pentru dezinfectia aeriana si a suprafetelor prin nebulizare, creand o ceata uscata. Dimensiune L x l x h : 341mm x 394mm x 535mm Putere 1330 W Tensiune alimentare AC 220V/50 Hz Greutate 6,3 kg Capacitate rezervor 4 L Raza de nebulizare 4 - 6 m
- Număr anunț
- DA28587803
- Autoritate contractantă
- SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088 RON
- Valoare atribuită
- 1.088 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.