Atribuită
Cumpărare directă
Camera web Logitech MeetUp (960-001102) 4K, Negru Transport inclus in pret. Tremen de livrare : 15 zile. Termen de garantie : minim 12 luni. Va rugam sa specificati pe factura numele beneficiarului si al solicitantului. Beneficiar: Facultatea de Psihologie-Ion Albulescu, responsabil achizitie : Raluca Blaga 3444.53*3 buc= 10.333,59 lei fara tva = 12296.97 lei cu tva
- Număr anunț
- DA28545907
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.333 RON
- Valoare atribuită
- 10.333 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.