Atribuită
Cumpărare directă
Medalie turnata, realizata prin tehnica injectiei , material de baza zinc aluminiu, diametru 70 mm fara zona de prindere a panglicii, grosime in cant 3.5 -4 mm, margini luate la strung si fatetate usor pentru a nu zgaria. Avers si revers design 2 D, vopsire 4 + 2 culori email lichid , uscat in cuptor la 60 de grade pentru o mai buna rezistenta în timp si un aspect lucios al acestuia. Partile superioare cat si cantul sunt slefuite manual pentru a se obtine un aspect de oglinda. Sistem de prindere tip panglica ce va fi realizata din material textil, satinat, printat policromie, fata- verso, cu dimensiunea de 920 x 30mm, cusuta direct de medalie
- Număr anunț
- DA28657079
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI 4250670)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 18512200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.325 RON
- Valoare atribuită
- 29.325 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.