Atribuită Cumpărare directă

Mapa A5 Mani - din poliester cu diverse compartimente și bucle, buzunar telefon mobil, bloc de scris (20 pagini) și închidere magnetică.

Număr anunț
DA28547843
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.564 RON
Valoare atribuită
2.564 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.564 RON

din 2.564 RON estimat