Atribuită
Cumpărare directă
Notes cu magnet B6 Dimensiuni coperta: 132x170 mm Notes format B6 (110 x 160 mm) liniat, 166 pagini 80g/mp legate cu fir, se deschide plat, cu marcator pagina. Un bloc de note usor de utilizat, disponibi intr-o gama variata de culori pastrand aceeasi hartie fina chamois. Mapa are coperta din piele ecologica termoreactiva cu aspect catifelat. Inchiderea se face printr-o clapa magnetica prevazuta cu ornament metalic, iar deschiderea este plata. Cele 166 de pagini sunt realizate din hartie de 80g/mp, de culoare ivoire, liniate, legate cu fir. Accesorizarea este completata prin suportul pentru pix decupat in coperta si semnul de carte din material textil. Mini-mapa tip plic, inchidere cu clapa magnetica cu ornament metalic, decupaj suport pentru pix in coperta. Coperta PVC imitatie piele. Produsul se poate personaliza prin procedeul de gravura laser.
- Număr anunț
- DA28547773
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143 RON
- Valoare atribuită
- 2.143 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.