Atribuită Cumpărare directă

Organizer A4 verde. Este gama dedicata mediului de afaceri. Calitatea exceptionala a materialelor si precizia finisajelor in combinatie cu hartia fina chamois si mecanismul auriu este ceea ce face aceasta gama sa fie speciala, eleganta si in acelasi timp moderna. Organizer-ul este realizat din piele artificiala termoreactiva, cu o eleganta cusatura pe rama si inchidere cu clapa magnetica. Interiorul este prevazut cu buzunar interior dublu pe toata lungimea copertei. Cele 170 de pagini sunt realizate din hartie de 80g/mp, de culoare ivoire, liniate, prinse intr-un organizer pe mecanism tip caiet mecanic format din sase inele metalice aurii. Organizer-ul este completat de o mini agenda telefonica si cate o fila de calendar 2020, 2021. • Organizer de lux, mecanism tip caiet mecanic 6 inele, format A4. • Coperta din piele ecologica cu cusatura pe margine de dimensiuni 210 x 300 mm. • Buzunar interior dublu pe toata lungimea copertei. Inchidere cu clapa magnetica. • Notes format A4 (195 x 275 mm) liniat, 170 pagini 80g/mp, prevazut cu calendar/ organizer 2020/2021

Număr anunț
DA28547665
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat