Atribuită
Cumpărare directă
Insigna turnata, grafica 3D, Fi 16-18 mm, vopsita cu email solid albastru, cu transparenta, placata cu crom sau cu aur de 24 Kt. (depunere groasa 8-10 microni), vibrofinisata, sablare pe fundal, cu aspect de nisip fin, sistem de prindere tip bijutier. Fiecare insigna va fi slefuita manual, individual, pe toate fetele inclusiv in cant, ambalate individual in pungulita de plastic.
- Număr anunț
- DA28547496
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.212 RON
- Valoare atribuită
- 9.212 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.