Atribuită
Cumpărare directă
Cutie carton colorat albastru cu striatii, personalizata prin gravura laser sau print digital cu UV cu sigla evenimentului pe capacul exterior, dimensiune 18x18 cm cu suport plus la interior + mini tablou cu rama lemn MDF sau material plastic de 0.6 mm grosime cu insertii aurii, la interior hatie ivory de 300 g/m2, gravata cu efect de sepia cu cladirea institutiei + passepartout din carton colorat.
- Număr anunț
- DA28547449
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.200 RON
- Valoare atribuită
- 13.200 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.