Atribuită Cumpărare directă

Distinctie.realizata prin tehnologia de turnare prin injectie, din material de baza ZnAl, grafica 3D, diametrul de 60 mm si 3.5-4mm grosime in cant, acoperire aur gros (depunere de 5-10 microni aur de 24 Kt) + sablare nisip fin + argint patinat, dubla acoperire aur/argint patinat, margine speciala tip diamond cut, slefuita manual, email albastru solid cu transparenta, panglica tricolor cusuta cu fir metalizat, aplicata la interiorul cutiei din plus de culoare bleumarin, trepied, inchidere cu cheita aurie,dimensiune 170x170mm. Capacul cutiei de plus personalizat prin gravura laser. Matrita se plateste o singura data si se va pastra in custodia furnizorului

Număr anunț
DA28547376
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON

din 24.500 RON estimat