Atribuită
Cumpărare directă
Medalie turnata, cu doua fete, grafica 3D, diametrul de 60 mm si 3.5mm grosime in cant, materialul de baza zinc – aluminiu, acoperire aur gros (depunere de 5-10 microni aur de 24 Kt + sablare nisip fin + argint patinat sigla - cladirea, margine speciala tip diamond cut, lucrata manual, fara email. Placuta turnata, o fata, grafica 2D, dimensiuni 75x25 mm si 3.5mm grosime in cant, materialul de baza zinc – aluminiu, acoperire aur lucios + sablare. Cutie din plus bleumarin la exterior si visiniu la interior pe structura din lemn cu fund fix, dimensiuni 160 x 120 mm, loc pentru medalie diametru 60 mm, panglica pentru scos medalia si loc pentru placuta turnata 75x25 mm, banda tricolor la interior, sistem de panglica pentru scos medalia, inchiderea cu cheita aurita, pentru a evita oxidarea in timp. Personalizare prin gravura laser pe capac si/sau folio pe cutia de carton.
- Număr anunț
- DA28547323
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.700 RON
- Valoare atribuită
- 8.700 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.