Atribuită
Cumpărare directă
Trofeu din rasina, culoare auriu sau argint patinat ori auriu sau argintiu lucios cu efect de oglinda, grafica 3D, pe soclu din lemn sau plastic negru + placuta metalica personalizata, ambalat in folie cu bule + cutie de carton de legatorie de transport, diverse culori, calitate premium, imprimatat la exterior cu tehnologie folio, sigla institutie. Costul matritei este inclus in pret, iar aceasta este platibila o singura data.Dimensiuni aproximative trofeu H 25 cm.
- Număr anunț
- DA28547277
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.088 RON
- Valoare atribuită
- 28.088 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.