Atribuită
Cumpărare directă
Mapa din plus albastru cu loc pentru banut metalic FI 50mm, imprimat prin gravura diamantata sau print digital U.V in culori pe partea exterioara a copertei + gravura laser logo institutie pe partea exterioara a copertei, 4 colturi metalice aurii, snur textil tricolor cu fir metalic situat in interiorul mapei pe partea stanga. In partea dreapta a mapei, interiorul este prevazut cu loc pentru placheta metalica din aluminiu eloxat, sablat, aurit, cu margini lucioase, imprimata cu printare digitala U.V., multistrat+lacuire selectiva, text nominal, personalizata, dimensiuni placheta metalica: 135x285 mm. Dimensiuni mapa: 24X32 cm
- Număr anunț
- DA28547235
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.560 RON
- Valoare atribuită
- 4.560 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.