Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
REABILITARE SI MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA „LUCA ARBURE”, NR.1, CORP A, DIN COM. ARBORE, JUD. SUCEAVA
- Număr anunț
- SCN1028205
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833.566 RON
- Valoare atribuită
- 829.440,55 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 13:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1011808
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032847
Documente
Documentația de atribuire
- Audit energetic-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Certificat de Urbanism si Avize-semnat.pdf.p7s
- Clauze Contractuale-semnat.pdf.p7s
- DALI parte desenata-semnat.pdf.p7s
- DALI parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032847.pdf
- Sectiunea Formulare-semnat.doc.p7s
- Studiu geotehnic-semnat.pdf.p7s
- Studiu topo-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
CANADIAN HOUSE CONSTRUCT SRL CUI 21396685
Asociați 1
MACARUT S.R.L. CUI RO32645498
Valoare atribuită
829.440,55 RON
din 833.566 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4.125,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.