Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectanti conform ofertei 1105/13.08.2021, Lot 1 - livrare CRSP IASI cu sediul in str. Victor Babes, nr 14, persoana de contact Lupascu Ioan , tel: 0232410399 , lot 2 - CRSP TIMISOARA cu sediul in Bd. Victor Babes, nr 16, persoana de contact Mircea Chiselita , 0256492101, loturile 3, 4 si 5 CRSP BUCURESTI,INSP cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5,persoana de contact Enache Alice, tel: 0213183620; loturile 6 si 7 cu sediul in str L. Pasteur , nr 6, persoana de contact Szilagyi Agi Katalin, tel 0264594252 Mentiune : lotul 7 se va factura conform cererii : produsele de la poz.4 : 10 pachete o factura si 56 de pachete alta factura.

Număr anunț
DA28593697
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.460 RON
Valoare atribuită
20.460 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.460 RON

din 20.460 RON estimat