Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat

Sant betonat/dalat aferent drumurilor judetene DJ100M si DJ233(partea dreapta) comuna Surani , jud.Prahova

Număr anunț
SCN1028192
Autoritate contractantă
COMUNA SURANI (CUI 2845788)
Furnizor / câștigător
DRUPAS CONSTRUCTII SRL (CUI 34774111)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803.668,76 RON
Valoare atribuită
747.844,53 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 11:14
Anunț de atribuire
SCNA1013383
Termen limită
18.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032635

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
KATO SERVICE SRL CUI RO 17588470

Valoare atribuită

747.844,53 RON

din 803.668,76 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 55.824,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.