Atribuită Cumpărare directă

1. Dezinfectant rapid suprafete, pe baza de alcooli - Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru - 125 flacoane. 2. Servetele dezinfectante impregnate cu sol. alcoolica Mikrozid AF Servetele, Cutie cu 150 buc - 130 de cutii.

Număr anunț
DA28500202
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.690 RON
Valoare atribuită
8.690 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.690 RON

din 8.690 RON estimat