Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Achizitie “ Autovehicule de intervenţie”
- Număr anunț
- SCN1028172
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI 11392104)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.000 RON
- Valoare atribuită
- 488.784,15 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1010073
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024735
Documente
Documentația de atribuire
- CS Achiz AUTO SEPT 2018-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024735.pdf
- Formulare - Autovehicule de interventie-semnat.pdf.p7s
- Model contract de furnizare Autovehicule de interventie 2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
REDAC SRL CUI RO 11392104
Valoare atribuită
488.784,15 RON
din 504.000 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 15.215,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.