Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Descarcarea navetelor cu carbune inghetat pe perioada de iarna 2018 – 2019
- Număr anunț
- SCN1028167
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Cod CPV
- 63711000-6 · Servicii anexe pentru transportul feroviar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330.280 RON
- Valoare atribuită
- 330.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1011469
- Termen limită
- 05.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032519
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032519.pdf
- modele formulare servicii-semnat.docx.p7s
- proiect contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
NOVA OAS SRL CUI RO 5320073
Valoare atribuită
330.000 RON
din 330.280 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.