Atribuită Cumpărare directă

- Reparatie contoare E.T. conform devize Nr. 1753, 1754, 1755, 1756/06.08.2021 - Pret: 5749 Lei - Verificare metrologica contoare E.T. conform deviz Nr. 1757/06.08.2021 - Pret: 5221 Lei - Cleste sigiliu - Pret: 390 Lei - Plumbi sigiliu (1 Kg) - Pret: 40 Lei - Rola sarma sigiliu - Pret: 79 Lei

Număr anunț
DA28532457
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT SI ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 44050280)
Furnizor / câștigător
ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI 14365554)
Cod CPV
09323000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.479 RON
Valoare atribuită
11.479 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.479 RON

din 11.479 RON estimat