Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, de transport si de eliminare finala a deseurilor medicale la pretul de 3,00 lei/kg codurile 18 01 01 ; 18 01 02 ;18 01 03 ; 18 01 01(180103) ;18 01 02 (18 01 03). In pretul de 3 lei/kg fara TVA nu sunt incluse recipiente. Valabilitate contract: 2 luni ( septembrie si octombrie 2021);+ Recipient colectare deseuri lichide 5 L si etichete. Recipientele detin certificare ADR.

Număr anunț
DA28660085
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.514 RON
Valoare atribuită
9.514 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.514 RON

din 9.514 RON estimat