Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare deseuri toxice de la discipline apartinand UMF Carol Davila Bucuresti. Operatorul va prezenta autorizatie integrata de mediu

Număr anunț
DA28536307
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90523000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat