Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Livezile, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze servicii de telecomunicatii ce includ internet, VPN si telefonie fixa. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta.
- Număr anunț
- DA28617358
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA LIVEZILE) (CUI 20568677)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.447 RON
- Valoare atribuită
- 11.447 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.