Atribuită Cumpărare directă

Conform specificatiilor din referatul nr.7192 / 27.07.21.Pachet format din : 1.Sita , 200 x 50 mm, 250 μmcu rama si impletitura din inox,prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate =3buc x 562,61lei fara TVA = 1687,83 lei fara TVA. 2.Sita , 200 x 50 mm, 200 μm cu rama si impletitura din inox,prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate =3buc x 562,61lei fara TVA = 1687,83 lei fara TVA. 3.Sita , 200 x 50 mm, 20 μm 1 Buc cu rama si impletitura din inox,prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate =1buc x 4011,30 = 4011,30lei fara TVA. 4.Baie curatire cu 230V, 50 Hz fara cos si capac cu : Incinta 24,5cm diametru, 13 cm inaltime, 5,7 litri Generator de inalta frecventa 2x 240 W, 35.000 oscilatii pe secunda Temporizator cu reglaj: 0 - 15minute si infinit Dimensiuni gabarit, : 260 x 260 mm,greutate: 5 Kg= 1buc x 10805,88=10805,88lei fara TVA 5.Capac pt.UR 1, Otel inox =1buc x 1084,51=1084,51lei fara TVA 6.Cos pt. UR 1,Otel inox- se utilizeaza la spalarea ustensilelor de laborator cu dimensiuni mici =1buc x 1415,12= 1415,12lei fara TVA. Termen de garantie : pentru UR 1 -24 luni Valoare totala = 20.692,47 lei fara TVA. Dupa acceptarea comenzii in SEAP se va incheia un contract de furnizare intre parti.

Număr anunț
DA28603378
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.692 RON
Valoare atribuită
20.692 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.692 RON

din 20.692 RON estimat