Atribuită Cumpărare directă

Vacutainer BIOCHIMIE 6 ml MasterLab CAPAC ROSU - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY 3000 X 0.24 = 720 Vacutainer VSH 1,6ml MasterLab / CAPAC NEGRU - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY 2000 X 0.36 = 720 Vacutainer HEMATOLOGIE 3ml MasterLab CAPAC MOV K3EDTA - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY 1000 X 0.24 = 240 Vacutainer COAGULARE fibrinogen 2ml / 2,7ml MasterLab CAPAC ALBASTRU Na citrate - TOP QUALITY 1000 X 0.24 = 240 Canula nazala oxigen / Narine / Canule nazale administrare oxigen cu 2 cai STERILE / TOP QUALITY 300 X 1.19 = 357 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28609562
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.277 RON
Valoare atribuită
2.277 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.277 RON

din 2.277 RON estimat