Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator Xerox Business A4 80 g/mp, 500 coli/top Dosar plastic cu șină și perforații, diverse culori , 25 buc/set, Noki, Marker permanent OHP 222 Schneider, negru , grosime scriere 0,7 mm, Marker permanent OHP 222 Schneider, roșu , grosime scriere 0,7 mm Marker permanent 230 Schneider, negru , grosime scriere 1-3 mm Marker permanent 230 Schneider, roșu , grosime scriere 1-3 mm Pix K15 Schneider alb Pix K15 Schneider albastru Pix K15 Schneider galben Pix K15 Schneider negru Pix K15 Schneider rosu Bandă adezivă 48 x 66 cm , maro Banda adeziva transparenta 19 mm x 33 mBandă adezivă transparenta 19 mm x 33 m , Centrum
- Număr anunț
- DA28619032
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146 RON
- Valoare atribuită
- 146 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.