Atribuită
Cumpărare directă
1 DB690100 Alonje indosariere, diverse culori, 25 buc/set Durable SET 3.00 2.37 7.11 2 WS1210T Calculator de birou 12 cifre WS1210T Canon BUC 1.00 47.70 47.70 3 11268CUT Cutie 1000 plicuri DL cu fereastra dreapta, 80 g/mp CUT 1.00 74.00 74.00 4 HCA4XB Hartie copiator Xerox Business A4 80 g/mp, 500 coli/top TOP 25.00 12.80 320.00 5 80738 Pix Prima 0.7 mm Centrum BUC 40.00 0.70 28.00 6 22478A PLIC C4 OFFSET ALB 90GR SILICONIC FEREASTRA DREAPTA 10/SET SET 2.00 2.60 5.20
- Număr anunț
- DA28597555
- Autoritate contractantă
- ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482 RON
- Valoare atribuită
- 482 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.