Atribuită
Cumpărare directă
PT pt investitia ” Modernizarea sistemului de iluminat public pentru reducerea consumului de energie electrica ”, unde sunt cuprinse urmatoarele: 1.Elaborare PT in valoare de -5.500 lei; 2.Verificarea PT in valoare de 500 lei; 3.Asistenta tehnica din partea proiectantului in valoare de 1000 lei.
- Număr anunț
- DA28524551
- Autoritate contractantă
- Comuna Birchis (CUI 3519127)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.