Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare,verificare si asistenta tehnica din partea proiectantului "Modernizare iluminat public stradal" conform SF/DALI puse la dispozitie de autoritatea contractanta. Preturile pot fi negociate in functie de volumul lucrarii. Societatea detine Atestat ANRE pentru Proiectare si Executie: - Numar atestat 13182 tip C1A, data emitere 16.04.2018 - data expirare 16.04.2023; - Numar atestat 13183 tip C2A, data emitere 16.04.2018 - data expirare 16.04.2023. Societatea are implementat si certificat sistemului calitatiti SR EN ISO 9001/ 2015 Prestarea serviciilor se vor realiza cu personal calificat, autorizat ANRE.-conform ofertei nr.435/27.07.2021 inregistrat la sediul autoritatii cu nr. 8579/27.07.2021
- Număr anunț
- DA28506387
- Autoritate contractantă
- ORASUL JIMBOLIA (CUI 2502763)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.