Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze carburat in limita sumei de 115.410 lei, pentru autovehiculele si utilaje aflate in proprietatea subscrisei, carburant necesar pentru desfasurarea activitatii societatii si pentru indeplinirea clauzelor contractuale cu privire la amenajarea spatiilor verzi, pentru o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA28537940
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.410 RON
Valoare atribuită
115.410 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115.410 RON

din 115.410 RON estimat