Atribuită Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice carburanti auto 50 lei/fila. 2 Buc.(carnete) Achizitie carnete bonuri valorice pentru achizitia de motorina/benzina. Carnetele vor include un numar de 50 de file inseriate si capsate valoarea nominala a unei file de carnet va fi de 50 lei. Bonurile valorice vor fi acceptate la toate statiile Rompetrol din Romania.

Număr anunț
DA28528950
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201 RON
Valoare atribuită
4.201 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201 RON

din 4.201 RON estimat