Atribuită
Cumpărare directă
Oxigen medicinal lichefiat Oxigen medicinal comprimat in butelii de 50L Protoxid de azot medicinal- Niontix-butelie de 7.5 kg Abonament lunar servicii gaze medicinale Dioxid de carbon Linde 100% gaz medicinal lichefiat in butelii de 37,5 kg Azot lichid in vas Dewar Azot 5.0 Argon 5.0 Abonament lunar servicii gaze speciale
- Număr anunț
- DA28623892
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.847 RON
- Valoare atribuită
- 67.847 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.