Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA Criotuburi sterile fara urme de ADN sau ARN cu capacitate 2.0 ml pentru stocare probe, rezista la -196 C. Criotuburile sunt gradate si au o garnitura O ring pentru etansare. Criotub steril 4 ml, 1000 bucati in cutie, pungi a 50 bucati.
- Număr anunț
- DA28498727
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Furnizor / câștigător
- E INTERMED SRL (CUI 17270092)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.652 RON
- Valoare atribuită
- 8.652 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.