Atribuită Cumpărare directă

Perioada contractuala 01.09 - 31.12.2021, cu o prestatie lunara. Servicii de dezinsecție și dezinfecție pentru cele 4 locații: - Locația 1, str. C-tin Disescu Nr 37, Sector 1 București o dezinsecție = 1147 mp; o dezinfecție = 1807 mc - Locația 2, str. Dobrogeanu Gherea Nr 156, Sector 1 București o dezinsecție = 235 mp; o dezinfecție = 1155 mc - Locația 3, str. Witting Nr 15, Sector 1 București o dezinsecție = 364 mp; o dezinfecție = 1635 mc - Locația 4, str. Laculet Nr 12, Sector 1 București o dezinsecție = 106 mp; o dezinfecție = 435 mc Operațiunile vor fi efectuate cu produse avizate de Ministerul Sănătății si Ministerul Agriculturii, aflate in fisierul de produse pesticide elaborat de Institutul de Igiena si Sănătate Publica pentru profilaxia sanitar umana.

Număr anunț
DA28644692
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.206 (CUI 20769387)
Furnizor / câștigător
DD DERATEX PREVENT SRL (CUI 17968703)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.507 RON
Valoare atribuită
5.507 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.507 RON

din 5.507 RON estimat