Atribuită Cumpărare directă

Pahare uf 150 ml 2000X0.08lei/buc=160.00 HArtie igienica 200 bucX0.45lei/buc=90.00 REZERVA MOP BUC 20X4.00 =80.00 Hartie pt dispenser ZZ alba 200 pachete X3.5=700 lei

Număr anunț
DA28602378
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat