Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru Suprafete HEXY SPRAY cu spray 1litru gata preparat, Avizat MS biocide Nr.2768BIO/02/12.24 AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE ARE VALABILITATEA PANA LA 30.01.2021. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE SE PRELUNGESTE 90 DE ZILE DE LA INCETAREA STARII DE ALERTA CONFORM ART.4 ALIN.5 DIN LEGEA NR.55/2020 PRIVIND UNELE MASURI PENTRU PREVENIREA SI COMBATEREA EFECTELOR PANDEMIEI DE COVID-19. Produsul HEXY SPRAY se foloseste pentru dezinfectia suprafetelor din mediul spitalicesc si medical. Se foloseste ca atare, nediluat. Produs bactericid, fungicid, micobactericid, tuberculicid si virucid. Dezinfectant pentru tegumente HEXID - FLACON 1 L Dezinfectant pentru suprafete concentrat BIONET A15 AVIZAT M.S.2703BIO/02-04/12.24 -
- Număr anunț
- DA28639526
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.