Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru tegumente HEXID - FLACON 1 LITRU - CU DOZATOR ( POMPITA). LIVRARE 24-48h AVIZAT M.S. 2520BIO/01/12.24 NU LASA PIELEA LIPICIOASA DUPA UTILIZARE!!! Produsul HEXID se foloseste pentru dezinfectia igienica si cirurgicala a mainilor prin frecare in unitatile sanitare. Produs Biocid TP1 pentru utilizatori profesionali. Este indicat pentru dezinfectia mainilor personalului din spitale, din industria farmaceutica si cosmetica, a mainilor elevilor si salariatilor, a mainilor persoanelor aflate in deplasare, etc. AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE ARE VALABILITATEA PANA LA 30.01.2021. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE SE PRELUNGESTE 90 DE ZILE DE LA INCETAREA STARII DE ALERTA CONFORM ART.4 ALIN.5 DIN LEGEA NR.55/2020 PRIVIND UNELE MASURI PENTRU PREVENIREA SI COMBATEREA EFECTELOR PANDEMIEI DE COVID-19. Lichid limpede, incolor Compozitie : digluconat de clorhexidina 0,5% w/v, alcooli 70% v/v, emolienti, etc.Recomandat pentru dezinfectia rapida a tegumentelor inainte de injectare, transfuzii, perfuzii, operatii chirurgicale minore, pentru dezinfectia igienica ( 3ml - 1 minut) si chirurgicala ( 5 ml – 2,5 min) a mainilor la nevoie se repeta operatia SREN 13727,fungicid EN 13624 , SREN 1276, SREN 1500,SREN 1650, SREN 14348, SREN 12791 Bactericid conform NF EN 1500, 3ml nediluat timp de 30 secunde de doua ori si conform SR EN 1276 nediluat timp de 1 min. Fungicid conform SR EN 1275 nediluat timp de 1 min. V

Număr anunț
DA28583209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROSIA (CUI 20210880)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat