Atribuită Cumpărare directă

FOARFECA CHIRURGICALA INOX dreapta /curba 16cm- DREAPTA 1 BUC, CURBA -2 BUC

Număr anunț
DA28537417
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
18523000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.317 RON
Valoare atribuită
7.317 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.317 RON

din 7.317 RON estimat